Poznaj rozwiązania najczęstszych problemów zdrowotnych Twojego pupila

Sucha karma dla psa

Dla wszystkich ras psów.
Karma sucha dla psów MaxiDog jest odpowiednia dla psów każdej rasy, wielkości. Różnorodne rodzaje i proporcje składników pozwalają lepiej dobrać karmę w zależności od temperamentu Twojego pupila, jego apetytu i wieku. W naszym asortymencie są także karmy dla psów z wrażliwym układem pokarmowych i alergicznych. Karmy oznaczone znaczkiem wagi zawierają unikalną mieszankę mineralną z alg morskich przywracającą równowagę mineralną w organizmie. Wszystkie karmy Reico nadają się zarówno dla psów domowych, wyczynowych, myśliwskich jak i hodowlanych.

Co wyróżnia naszą suchą karmę:
– Wykorzystywane są wyłącznie składniki spożywcze. Nie używamy odpadów z ubojni!
– Surowce są delikatnie gotowane na parze, tłoczone na zimno i suszone.
– Wszystkie surowce są naturalne i wolne od inżynierii genetycznej.
– Nie używamy żadnych dodatków chemicznych.
– Organizmy psów wspomaga nasza unikalna kompozycja alg morskich z kompletem 106 minerałów. Waga symbolizuje równowagę mineralną.
– Karma odpowiednia dla każdej rasy.
– Nie testowana na zwierzętach.

Produkty pochodzenia zwierzęcego. Składniki, które stosujemy, to podroby spożywcze, takie jak: serca, wątroby, żwacze, kawałki mięsa, płuca, nerki, podgardla, wymiona i przepony.
Nie używamy odpadów z ubojni!

Kontakt z doradcą

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze pożywienie i suplementy ziołowe!

Jeśli chcesz zrobić pierwsze zakupy w sklepie REICO, musisz się zarejestrować przez jednego z Partnerów REICO. Po złożeniu zamówienia, Partner REICO skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i pomóc Ci w rejestracji w sklepie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@karmaorganiczna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe produkty

Suplementy dla ludzi

error: Zawartość chroniona !!
Scroll to Top