Poznaj rozwiązania najczęstszych problemów zdrowotnych Twojego pupila

mokra karma dla psa

Pełnowartościowa karma mokra dla wszystkich ras psów.

Karmy MaxidogVit i CuraDog przygotowywane są w taki sposób, by odzwierciedlały naturalny sposób odżywiania się psów. Karmy te zawierają wszystko, czego pies potrzebuje dla zdrowego, długiego i satysfakcjonującego życia: dużo mięsa, smaczne warzywa oraz własną, jedyną w swoim rodzaju kompozycję alg morskich wspomagającą organizm w przywróceniu naturalnej równowagi mineralnej.

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie surowce naturalne, w jakości spożywczej, wolne od GMO. Składniki są przygotowywane na parze, pakowane na zimno i konserwowane w procesie powolnej pasteryzacji, po to by chronić cenne witaminy, minerały i mikroelementy.

Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników, aromatów, wypełniaczy i dodatków smakowych.

Karmy MaxidogVit są odpowiednie dla psów w każdym wieku oraz każdej rasy. Dla psów o wyjątkowo delikatnym układzie trawiennym i tych, które cierpią na alergię przeznaczone są karmy CuraDog przygotowywane ze specjalnie dobranych, kontraktowanych składników z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.

Karmy MaxidogVit i CuraDog zapewnią Twojemu psu zróżnicowane i w pełni wartościowe pożywienie utrzymujące go w pełnym zdrowiu i dobrej kondycji

Produkty pochodzenia zwierzęcego. Składniki, które stosujemy, to podroby spożywcze, takie jak: serca, wątroby, żwacze, kawałki mięsa, płuca, nerki, pogardla, wymiona i przepony.
Nie używamy odpadów z ubojni!

Kontakt z doradcą

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze pożywienie i suplementy ziołowe!

Jeśli chcesz zrobić pierwsze zakupy w sklepie REICO, musisz się zarejestrować przez jednego z Partnerów REICO. Po złożeniu zamówienia, Partner REICO skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i pomóc Ci w rejestracji w sklepie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@karmaorganiczna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe produkty

Suplementy dla ludzi

error: Zawartość chroniona !!
Scroll to Top