Poznaj rozwiązania najczęstszych problemów zdrowotnych Twojego pupila

mokra karma dla kota

Karmy mokre dla kota każdej rasy

Karmy dla kotów Reico to pełnowartościowe posiłki starannie pakowane na zimno, zawierające wyłącznie naturalne składniki spożywcze.
Przygotowywane z najwyższą starannością i dbałością o właściwy dobór składników spożywczych po to by twój kot był zdrowy, energiczny i zadowolony z życia.

Wyjątkową cechą tej karmy jest unikalna kompozycja alg morskich, która wspomaga zachowanie optymalnej równowagi mineralnej.

Karma wyprodukowana w Niemczech według unikalnej technologii pakowania na zimno dla zachowania naturalnych witamin i składników odżywczych.

MaxicatVit® to pełnowartościowa karma dla wszystkich ras kotów. mEATzie to karma dla wyjątkowo wybrednych kotów powstająca w procesie homogenizacji.
Karmy nie zawierają cukru, substancji smakowo-zapachowych ani konserwantów.

Co wyróżnia naszą mokrą karmę:
– Wysoka zawartość mięsa: 64 – 67%
– Nasza mieszanka alg morskich dla równowagi mineralnej
– Wysokowartościowe warzywa
– Zawiera wyłącznie składniki spożywcze
– Naturalne surowce, nie modyfkowane genetycznie
– Bez konserwantów i aromatów
– Bez dodatku cukru
– Gotowana na parze i pakowana na zimno
– Wyprodukowana w Niemczech
– Poddawana stałej kontroli żywieniowej
– Dla każdej rasy, nie testowana na zwierzętach

Produkty pochodzenia zwierzęcego: Wykorzystywane przez nas produkty pochodzenia zwierzęcego, to kawałki mięsa i podroby spożywcze, takie jak serca, wątroby, płuca, podgardla oraz wymiona.
Nie używamy odpadów z ubojni.

Kontakt z doradcą

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze pożywienie i suplementy ziołowe!

Jeśli chcesz zrobić pierwsze zakupy w sklepie REICO, musisz się zarejestrować przez jednego z Partnerów REICO. Po złożeniu zamówienia, Partner REICO skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i pomóc Ci w rejestracji w sklepie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@karmaorganiczna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe produkty

Suplementy dla ludzi

error: Zawartość chroniona !!
Scroll to Top