Poznaj rozwiązania najczęstszych problemów zdrowotnych Twojego pupila

Dla hodowców psów

W Reico staramy się zapewnić hodowcom psów naturalne produkty pomagające im w skutecznym i opłacalnym rozwoju hodowli.

Specjalnie dla hodowców przygotowaliśmy program wspomagający rozrodczość hodowanych przez nich zwierząt oparty na preparatach ziołowych serii Bio Vit H 86 i Naturkraft. Umożliwia on skuteczne doprowadzenie do ciąży suk, u których zanikła cieczka, doprowadzenie do regularnego zachodzenie w ciążę, zwiększenie do optymalnego poziomu ilości młodych w miocie oraz wyrównanie wielkości i stanu zdrowia poszczególnych szczeniaków po urodzeniu. W ramach tego programu jest również ścieżka wspomagająca jakość spermy dla samców.

Poza preparatami wspomagającymi rozrodczość mamy dla hodowców produkty pomagające, bez środków chemicznych, utrzymać higienę, zachować dobre zdrowie stada, a w razie konieczności zadziałać ratunkowo w stosunku do szczeniąt i dorosłych psów. Mamy także produkty wspierające zdrowie i samopoczucie starszych psów.

Poza preparatami ziołowymi proponujemy hodowcom naturalne karmy wspierające zarówno szczeniaki jak i dorosłe psy właściwą dietą.

Mamy także dla hodowców opłacalny program umożliwiający im zarabianie dodatkowych pieniędzy we współpracy z Reico.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kontakt z doradcą

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze pożywienie i suplementy ziołowe!

Jeśli chcesz zrobić pierwsze zakupy w sklepie REICO, musisz się zarejestrować przez jednego z Partnerów REICO. Po złożeniu zamówienia, Partner REICO skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i pomóc Ci w rejestracji w sklepie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@karmaorganiczna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe produkty

Suplementy dla ludzi

error: Zawartość chroniona !!
Scroll to Top