Poznaj rozwiązania najczęstszych problemów zdrowotnych Twojego pupila

Dla hodowców kotów

W Reico staramy się zapewnić hodowcom kotów naturalne produkty pomagające im w skutecznym i opłacalnym rozwoju hodowli.

Specjalnie dla hodowców przygotowaliśmy program wspomagający rozrodczość hodowanych przez nich zwierząt oparty na preparatach ziołowych serii Bio Vit H 86 i Naturkraft. Umożliwia on skuteczne doprowadzenie do ciąży kotek, u których zanikła cieczka, doprowadzenie do regularnego zachodzenie w ciążę, zwiększenie do optymalnego poziomu ilości młodych w miocie oraz wyrównanie wielkości i stanu zdrowia poszczególnych kociąt po urodzeniu. W ramach tego programu jest również ścieżka wspomagająca jakość spermy dla samców.

Poza preparatami wspomagającymi rozrodczość mamy dla hodowców produkty pomagające, bez środków chemicznych, utrzymać higienę, zachować dobre zdrowie zwierząt. Mamy także produkty wspierające zdrowie i samopoczucie starszych kotów.

Poza preparatami ziołowymi proponujemy hodowcom naturalne karmy wspierające zarówno kocięta jak i dorosłe koty właściwą dietą.

Mamy także dla hodowców opłacalny program umożliwiający im zarabianie dodatkowych pieniędzy we współpracy z Reico.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kontakt z doradcą

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze pożywienie i suplementy ziołowe!

Jeśli chcesz zrobić pierwsze zakupy w sklepie REICO, musisz się zarejestrować przez jednego z Partnerów REICO. Po złożeniu zamówienia, Partner REICO skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i pomóc Ci w rejestracji w sklepie.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@karmaorganiczna.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe produkty

Suplementy dla ludzi

error: Zawartość chroniona !!
Scroll to Top